Jak zredukować 29 kilogramów w 6 miesięcy?!

Takie wyniki tylko w Klinice Twojej Diety! 6 miesięcy niezwykle owocnej współpracy naszego pacjenta z dietetykiem dało nam tak rewelacyjną redukcję masy ciała, a to oczywiście jeszcze nie koniec! Nasz niezwykle sympatyczny pacjent, zmienił swoje życie o 180 stopni! Do swojego „wyzwania” Pan Mateusz podszedł bardzo sumiennie, choć malutkie „grzeszki” czasami się zdarzały. 😉 Na każdej kolejnej wizycie zauważalna była diametralna zmiana nie tylko wyglądu Pana Mateusza, ale również jego samopoczucia! Skończyły się problemy z porannym wstawanie oraz brakiem energii! Do tego wszystkiego, a wręcz przede wszystkim odnotowaliśmy piękny spadek wartości TSH (hormonu tyreotropowego, który produkowany jest przez przysadkę mózgową i stymuluje tarczycę do wydzielania hormonów trójjodotyroniny – T3 oraz tyroksyny – T4)!


Nie czujesz się dobrze we własnym ciele? Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać, pozbyć się nadwagi i znowu cieszyć się zdrowiem? Dołącz do naszych zadowolonych pacjentów i zmień swoje nawyki żywieniowe pod okiem dobrego dietetyka. Przekażemy Ci prosty sposób jak odzyskać swoją wymarzoną sylwetkę oraz zdrowie. Twój jadłospis będzie urozmaicony, bogaty w składniki odżywcze i dopasowany do Twoich upodobań. Dietę skomponujemy tak, aby wspomagała Twój organizm i zapewniła Ci zdrowie!

Bez względu na to, czy masz problem z nadwagą, złym samopoczuciem czy pogarszającym się stanem zdrowia serdecznie zapraszamy Cię do współpracy. Już dziś umów się na wizytę i oddaj się w ręce dobrego dietetyka! 🙂 Pamiętaj, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! 🙂