Kongres dietoterapia w chorobach cywilizacyjnych i zaburzeniach hormonalnych

Coraz częściej w naszym gabinecie spotykamy się z pacjentami cierpiącymi na choroby dietozależne. Pamiętamy statystyki sprzed kilku dobrych lat, kiedy to procent osób zdrowych, chcących po prostu zredukować wagę był dużo większy od tego, który dzisiaj obserwujemy. Tak dynamiczne zmiany i chęć niesienia Wam jeszcze skuteczniejszej pomocy stymuluje nas do ciągłego zgłębiania i poszerzania wiedzy. Udział w Kongresie DIETOTERAPIA W CHOROBACH CYWILIZACYJNYCH I ZABURZENIACH HORMONALNYCH, to nasz kolejny krok w doskonaleniu stosowanych przez nas metod dietoterapii. Podczas dwudniowego kongresu obfitującego zarówno w wykłady jak i praktyczne warsztaty poznałyśmy najważniejsze, przełomowe odkrycia w zakresie dietoterapii w praktyce. Zwiększyłyśmy i udoskonaliłyśmy swoją praktyczną wiedzę dotyczącą najskuteczniejszych metod dietoterapii, zalecanej diagnostyki, a także celowanej probiotykoterapii i suplementacji w niestety coraz częściej diagnozowanych zaburzeniach hormonalnych.
Wybitni prelegenci dzieląc się swoim doświadczeniem, zaprezentowali nam najlepsze praktyki oraz nowe zalecenia, które niewątpliwie będziemy wdrażać w pracy ze swoimi pacjentami.


Jeśli cierpisz na choroby, w których się specjalizujemy, m. in. choroby tarczycy, celiakię, PCOS, insulinooporność czy cukrzycę zapraszamy do współpracy! Skorzystaj z pomocy dobrego, doświadczonego dietetyka! Pamiętaj, jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc 😊