O gabinecie

Klinika Twojej Diety ma na celu promowanie zdrowego trybu życia wśród swoich pacjentów. Indywidualne podejście do każdego pozwa
la nam stworzyć atmosferę zrozumienia i zaufania. Poprzez swoją działalność uświadamiamy pacjentów, jak ważna jest dieta i aktywność fizyczna w profilaktyce zdrowotnej oraz w leczeniu wielu chorób przewlekłych.

Specjalizujemy się w układaniu profesjonalnych, innowacyjnych programów żywieniowych, a także w przygotowywaniu zindywidualizowanych treningów personalnych. Wszystkie programy żywieniowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów, uwzględniając szereg czynników takich jak np.: stan zdrowia, budowę ciała, zapotrzebowanie na składniki pokarmowe i kalorie, aktywność fizyczną, wyniki badań laboratoryjnych, występujące choroby, nietolerancje pokarmowe, upodobania i zdolności kulinarne. Dzięki temu program żywieniowy będzie łatwy do zrealizowania a posiłki smaczne i sycące.

Zdrowe Śniadanie Dobry Dietetyk Częstochowa

Udzielamy profesjonalnych porad z zakresu zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej, dzielimy się z pacjentami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Pomagamy na stałe zmienić nawyki żywieniowe i styl życia. Ukazujemy jak łatwo i efektywnie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie. Motywujemy do tego, aby jeść w sposób zdrowy i naturalny, tak, by jedzenie wiązało się z przyjemnością, a nie z ciągłymi wyrzeczeniami i ograniczeniami.

Metamorfozy naszych pacjentów zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne są dla nas ogromną satysfakcją i powodem do dumy. Dążymy do tego, aby każdy pacjent nabył wiedzę, pozwalającą mu na samodzielne komponowanie pełnowartościowych posiłków, gdyż tylko wtedy efekt uzyskany na drodze kuracji dietetycznej będzie trwały. Uczymy jak cierpliwie krok po kroku dążyć do celu i z satysfakcją go osiągnąć.

Zdrowe Śniadanie Dobry Dietetyk Częstochowa